Kontakt

Dječji vrtić «Radost» Poreč-Parenzo
R. Končara 7, 52440 POREČ
Tel./fax: 052/431-062; 052/452-632
E-pošta:tajnistvo@radost-porec.hr

www.radost-porec.hr

OIB: 56640224155
Žiro-račun:IBAN:HR132340009-1834800003
Grad Poreč kod PBZ Zagreb

Kontakti:

Ravnateljica, Tereza Banić: ravnateljica@radost-porec.hr 052/451-004; 0914310621;

Tajnik, Branko Zgrablić: tajnistvo@radost-porec.hr; 052/ 431-062;

Zdravstvena voditeljica, Indira Picco: zdravstvena@radost-porec.hr; 052/428-896; 0914310628;
Zdravstvena voditeljica, Vesna Radman: zdravstvena2@radost-porec.hr

Psiholog, Iva Gortan: psiholog@radost-porec.hr; 052/432-547
Psiholog, Nataša Širol Osmanović, psiholog2@radost-porec.hr

Pedagog, Sara Imamović: pedagog@radost-porec.hr; 052/431-062
Pedagog, Sara Udovičić: pedagog2@radost-porec.hr

Edukacijski rehabilitator, Mirjana Smodek: educ.reh@radost-porec.hr; 052/431-062
Edukacijski rehabiliitator, Jana Korlević: educ.reh2@radost-porec.hr

Voditelj računovodstva, Nela Popović: racunovodstvo@radost-porec.hr;  052/431-062;

Materijalno, Višnja Lovrečić: materijalno@radost-porec.hr; 052/428-895

Kućni majstor: Radost I:0914310623;  Radost II: 0994906283

Administrator, Žana Perišić: administrator@radost-porec.hr; 052/428-895

Administrator2, Luana Terlević: administrator2@radost-porec.hr; 052/428-895

Adrese i telefonski brojevi:

Vrtić Radost I (Donji vrtić), Poreč, R. Končara 7
052/431-062, fax: 052/452-632;

Jaslice Radost Poreč, R. Končara 7 : 052/431-062 ili 0914310624

Područni vrtić Radost II (Gornji vrtić), Poreč, O. Keršovani 14
052/432-547;

Područni vrtić Baderna, Baderna, Baderna 4;  0914310620

Područni vrtić Žbandaj, Žbandaj , Žbandaj 34 A;  0914310626;

Područni vrtić Kaštelir, Kaštelir, Brnobići 39;  052/455-070;

Kaštelir Jaslice, Kaštelir 25 ;  0914310625

Područni vrtić Vižinada, Vižinada, Vižinada 108
0914310627;

Područni vrtić Sveti Lovreč, Sveti Lovreč, Gradski trg 1
052/448-515.